28 listopada 2016

Podsumowanie Targów Optyka 2016

KRIO (6)18 i 19 listopada odbyły się Targi Optyka 2016, których współorganizatorem była Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna. Impreza, która odbywa się cyklicznie co dwa lata, w tym roku zaowocowała listą statystyk świadczących o wzroście zainteresowania wydarzeniem. Co więcej, tegorocznym targom towarzyszyła wyjątkowa okazja – KRIO podczas wydarzenia rozpoczęło świętowanie swojego 20-lecia.

Tegoroczna edycja zachęciła aż 128 wystawców, w tym 40 nowych, którzy nie pojawili się na targach dwa lata temu. Na stoiskach można było spotkać ofertę prawie 380 marek z 23 krajów, oprócz Polski to m. in. Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Chiny, Francja, Hiszpania czy Japonia i Korea Południowa. To duży wzrost w stosunku do ubiegłej edycji, gdzie liczba prezentowanych marek nieznacznie przekroczyła 300 firm z 9 krajów.

Wszyscy wystawcy zajęli ponad 3 tys. metrów kwadratowych powierzchni, a wydarzenie zgromadziło blisko 3,7 tys. uczestników – to ponad o połowę więcej osób niż w 2014 roku!

Nie tylko zrzeszeni w KRIO opKRIO (1)tycy, ale też osoby spoza organizacji gremialnie odwiedzały nasze targi. To ważne w kontekście realizowanej przez KRIO misji – w naszych salonach nie sprzedajemy okularów, a »dobre widzenie«. Zachęcamy do dołączania do KRIO i realizacji tego założenia wraz z nami!” – podsumowuje Jan Witkowski, prezes KRIO.

Targi zakończyły się sukcesem – zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających, dostaliśmy sygnały zwrotne pełne pozytywów. Cieszymy się z zadowolenia uczestników i już dziś zapraszamy na kolejną edycję – za 2 lata!

                                                                                            

Zarząd Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej,

współorganizator Targów Optyka 2016

  KRIO (3) KRIO (5) KRIO (4)