19 listopada 2018

Zapraszamy na Targi Optyka 2018

PL optyka_230X300_DRUK-1

Zapraszamy do udziału w VI edycji Targów Optycznych OPTYKA 2018 – wspólnym przedsięwzięciu Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zainteresowanie ze strony profesjonalnych zwiedzających zwiększa się z każdą edycją targów OPTYKA. W 2016 r. bogatą ekspozycję targową tworzona przez 128 wystawców, którzy przedstawili blisko 400 marek reprezentowanych, obejrzało 3.042 optyków, optometrystów, przedstawicieli środowiska naukowego. Łącznie, razem z przedstawicielami wystawców, w targach wzięło udział 3.767 osób zawodowo związanych z branżą optyczną.
Dla uczestników targów organizujemy interesujący program konferencji, kursów i wydarzeń, współpracując z ośrodkami naukowymi, naszymi Wystawcami, a także mediami.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Międzynarodowe Targi Poznańskie i Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna

speakers_corner-003

W Speakers’ Corner Targi Optyczne Optyka 2018 gościć będziemy specjalistów branży optycznej prezentujących różnorodne tematy, które na pewno Was zaciekawią???? Amelie Morel opowie o trendach i wyzwaniach rynku europejskiego, co z pozycji współwłaścicielki marki Morel Lunettes i członka rodziny produkującej okulary od czterech pokoleń będzie niezwykle interesujące! Wybieracie się? ❓