fbpx
Title Image

Autoryzowany Salon Optyczny KRIO

Idea

Budując na doświadczeniu pokoleń i nawiązując do najlepszej tradycji i etyki rzemieślniczej, w zgodzie z nadrzędnym celem, jakim jest bezwzględne dobro klienta, Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna uruchomiła program “Autoryzowany Salon Optyczny KRIO”. Nadawany znak jakości ASO jest świadectwem profesjonalnej i świadczonej na najwyższym poziomie usługi, obsługi i bezpieczeństwa serwisowego klienta.

Zostań Członkiem Cechu zrzeszonego w KRIO

Wybierz jeden z Cechów zrzeszonych w Krajowej Rzemieślniczej Izbie Optycznej i dołącz do nas!

Opłacaj regularnie składki w Cechu

Oprócz zaangażowania, wzajemnej pomocy, wymiany wiedzy i współpracy podstawą funkcjonowania naszej organizacji są finanse, których fundament stanowią składki członkowskie.

Uzyskaj dostęp do Strefy Optyka

To przestrzeń dostępna wyłącznie dla zalogowanych, którzy spełniają warunki zamieszczone w punkcie 1 i 2.

W Strefie Optyka znajdziesz wiele przydatnych informacji oraz wypełnisz formularz zgłoszeniowy, który jest pierwszym krokiem przystąpienia do programu.

Wypełnij formularz zgłoszenia do ASO

W Strefie Optyka wypełnisz formularz zgłoszenia do ASO, który automatycznie wpłynie do biura KRIO, zostanie zweryfikowany, przekazany do Kapituły ASO KRIO, a po wydaniu pozytywnej decyzji otrzymasz kategorię złotą lub srebrną i stosowny certyfikat oraz oznakowanie dla salonu.

Wejdź do Strefy Optyka

Zapraszamy do zalogowania się w wydzielonej strefie dostępnej wyłącznie dla optyków. Znajdziesz w niej m.in. przydatne informacje branżowe oraz formularz promocji salonu.