fbpx

Dołącz do Cechu Optyków i zostań jednym z Nas!

Resetuj hasło
Nie posiadasz konta? Wypełnij formularz rejestracji i uzyskaj dostęp.

Korzyści

Organizujemy szkolenia, konferencje i targi branżowe

Dla optyków zrzeszonych w Cechach organizujemy profesjonalne szkolenia, konferencje i targi branżowe. To wydarzenia przyciągające każdego roku setki optyków z całej Polski oraz większość firm obsługujących naszą branżę. Konferencje i targi są okazją do zdobycia wiedzy, poznania wszelkich nowinek optycznych oraz wymiany doświadczeń.

Promocja zrzeszonych salonów optycznych

KRIO promuje, w ramach prowadzonych akcji marketingowych, zrzeszone salony optyczne i certyfikuje świadczone w nich usługi.

Tworzymy sieć kontaktów

Dzięki regularnym spotkaniom, organizowanym w Cechach, mamy okazję poszerzać grono naszych znajomych, nawiązywać kontakty, które czasem owocują ciekawymi projektami biznesowymi.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami

W ramach Cechów należących do KRIO organizowane są liczne spotkania, na których zrzeszeni w nich optycy poszerzają swą wiedzę, dzielą się doświadczeniem, związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej w tej trudnej i wymagającej branży. Zachęcamy do prezentowania dobrych praktyk handlowych, które mogą sprawdzić się na szerszą skalę w innych zakładach optycznych.

Jak dołączyć do KRIO?

Zapisz się do jednego z cechów

Jak dołączyć do KRIO? W Polsce interesy optyków rzemieślników reprezentuje Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna. To ona jest gwarantem jakości, kwalifikacji i rzetelności salonów, które przynależą do poszczególnych Cechów.

Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z najbliższym regionalnym Cechem!

Wybierz cech:

Wybierz jeden z Cechów zrzeszonych w Krajowej Rzemieślniczej Izbie Optycznej i dołącz do jedynej organizacji w Polsce zrzeszającej optyków.

Rejestracja do Strefy Optyka

Jesteś Członkiem Cechu zrzeszonego w KRIO. Uzyskaj dostęp do Strefy Optyka! Wypełnij formularz. Z Biura KRIO mailem otrzymasz swój unikalny login i hasło.


    Zaloguj się