fbpx

Prezes Jan Witkowski zaprasza na 15 Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO

Już za kilka dni uruchomimy sprzedaż pakietów uczestnika

na 15 Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO!

Oto zaproszenie jakie skierował do naszej branży Pan Prezes Jan Witkowski:
Szanowni Państwo
Jest mi niezmiernie miło, w imieniu Zarządu Krajowej Rzemieślniczej Izby, zaprosić Państwa na XV Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO, który odbędzie się w dniach 17-20 października 2024 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Kongresowi towarzyszyć będzie Wystawa Optyczna OPTYKA 2024.
To wyjątkowe, jubileuszowe i największe tegoroczne wydarzenie dla naszej branży w Polsce. Już po raz piętnasty spotkamy się by wymienić doświadczeniami, porozmawiać o nurtujących nas tematach a także zapoznać się z szeroką ofertą licznego grona wystawców.
Co gwarantujemy? Szerokie możliwości pogłębiania wiedzy, a także szansę na poznanie aktualnych trendów w zakresie optyki okularowej, soczewek kontaktowych, urządzeń optycznych oraz okularów przeciwsłonecznych.
Zapraszam Państwa do aktywnego udziału w wykładach i prezentacjach. Część konferencyjno-edukacyjna Kongresu w dniach 18-19 października, to konferencja “Krótkowzroczność – wyzwanie naszych czasów” realizowana pod patronatem merytorycznym i naukowym prof. dr. hab. Ryszarda Naskręckiego – kierownika Laboratorium Fizyki Widzenia i Optometrii UAM i Dyrektora Centrum ECOTECH-COMPLEX, UMCS. Pierwszy dzień konferencji to wykłady przestawiane przez wybitnych specjalistów a drugi to debata dotycząca regulacji zawodu optyka okularowego. Nie zabraknie również paneli biznesowo-marketingowych, tak dobrze przez Państwa przyjętych w poprzednich latach.
XV Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO to również bogata oferta wieczornych wydarzeń integrujących nasze środowisko. O tym więcej dowiedzą się Państwo już niedługo.
Serdecznie zapraszam, w imieniu Zarządu KRIO oraz własnym, do Karpacza na XV Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO.