fbpx

DZIĘKUJEMY!

Co to był za czas! Wytężona praca, rozmowy, maile, nieustannie w tyle głowy myśli czy to się na pewno uda? Nie poddaliśmy się! Razem – Grupa MTP i KRIO – zrealizowaliśmy dla Państwa Targi Optyczne OPTYKA 2021 w dniach 22-24 października w Poznaniu.

Dziękujemy wszystkim wystawcom i odwiedzającym! Państwa tak liczna obecność przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Widać, że wszystkim nam brakowało wzajemnych spotkań w branży. W rozmowach z Państwem po Targach przewija się jedno podstawowe stwierdzenie – Targi były lepsze niż się wszyscy spodziewali! Wniosły bardzo dużą pozytywną energię, a złożone zamówienia przekroczyły oczekiwania wystawców. Sprawia nam to ogromną radość i daje poczucie satysfakcji, ponieważ to jest właśnie cel naszej pracy przy organizacji tego wydarzenia! Nie mogliśmy sobie wymarzyć wspanialszego świętowania jubileuszu 25-lecia Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej i 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dziękujemy prof. dr hab. Ryszardowi Naskręckiemu i wszystkim prelegentom konferencji naukowej „Optyka okularowa i optometria – wyzwania po pandemii”, która odbyła się w czasie targów oraz partnerom wydarzeń towarzyszących. Zaprezentowane treści wciąż pozostawiają nas w niedosycie i oczekiwaniu na kolejną możliwość spotkania i poszerzania wiedzy związanej z naszą branżą.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na

14 Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO

oraz na towarzyszącą wydarzeniu

Wystawę optyczną OPTYKA 2022.

Wszelkie informacje znajdą Państwo na dedykowanej stronie: kongreskrio.pl

Rejestracja dla optyków zostanie uruchomiona na początku lipca 2022 r.

Zapraszamy!